Wij zijn DRESZ

Dé partij voor uw complete (non-food) retail-assortiment. Wij maken Fast Moving Consumer Goods en ontwikkelen volledige private label collecties naar wens. DRESZ staat bekend als betrokken en betrouwbare partner.
We ontwikkelen unieke producten, realiseren de juiste beleving én denken mee over de lancering in winkels.
Op alle fronten staan we aan uw zijde en zorgen dat u zich kunt onderscheiden.

Retailsucces begint bij DRESZ!

Onze pluspunten

A tot Z
Wij leveren u het totale traject van A tot Z
Kennis & Expertise
Alle kennis en expertise voor productontwikkeling
hebben we in eigen huis
In-house design studio
Ons kloppend hart is
onze in-house design studio
Afspraak is afspraak
We staan voor betrouwbaarheid
Kwaliteit
Onze kwaliteitsprocedure is beter dan de wet voorschrijft
We do good(s)
We hebben hart voor mens en natuur
Verre Oosten

Ons plaatselijke kantoor in China bewaakt onze strikte normen voor kwaliteit en sourcing

Logistiek & Warehousing
Geen vraag is ons te gek,
elke klant is maatwerk

Waar ons verhaal begon

Anno 2006 – heden

Twee computers, een woonkamer vol productsamples en twee jonge ondernemers met een droom. Zo start in 2006 het avontuur van DRESZ. Onze oprichters Sabrina en Sjors Baijens bedienen hun eerste klanten vanuit hun tweekamerappartement in Utrecht.

Het duurt niet lang of DRESZ verovert de Nederlandse markt met de rekbare boekenkaft. Als de zaak lekker loopt, verhuist het ondernemersechtpaar naar Waalwijk, waar zij hun zaak vanuit hun gezinswoning verder uitbouwen.

In 2009 betrekt DRESZ een kantoorpand langs de N261 bij Waalwijk. Vanuit deze fraaie zichtlocatie doen Sabrina en Sjors mét hun team medewerkers tot op de dag van vandaag wereldwijd zaken.

In 2011 kwam er kantoor in Hong Kong bij.

Anno 2021 is DRESZ uitgegroeid tot een internationale producent en leverancier van onder meer multimedia & gaming, schrijfwaren, (thuis) sport, reizen, cadeau artikelen en woonaccessoires.

We doen zaken met bekende warenhuizen, supermarkten en andere retailers in Nederland, Duitsland en de rest van Europa.

De kracht van DRESZ zit hem volgens Sabrina en Sjors in de mensen achter de schermen.

“Ons team telt inmiddels een twintigtal medewerkers. Zij hebben allemaal onze USP’s in hun DNA.
Ze zijn professioneel, creatief, en flexibel en ze bewegen mee met uitdagingen in de markt. Ze pakken kansen en uitdagingen op en doen er alles aan om onze klanten blij te maken. Ze werken, net als wij, met hun hart voor Dresz en onze klanten. Daarbij zetten ze altijd weer die extra stap om hun werk nóg beter te doen. Samen blijven we ons ontwikkelen en investeren we in elkaar.
Daarnaast hebben we ongelooflijk veel plezier op de werkvloer samen.
Met trots presenteren wij dan ook ons team.”

De kracht van DRESZ

Dresz Nederland

Sjors Bayens
Sjors Bayens
Commercieel Directeur
sjors@dresz.nl
Sabrina Bayens
Sabrina Bayens
Algemeen Directeur
sabrina@dresz.nl
Debbie Ran
Debbie Ran
Financiële administratie
invoice@dresz.nl
Nils de Zwart
Nils de Zwart
Key Account Manager
nils@dresz.nl
Annegien Span - Roelen
Annegien Span - Roelen
Acquisitie + Account Manager
annegien@dresz.nl
Marika de Fijter
Marika de Fijter
Commerciële Binnendienst
sales@dresz.nl
Nick Hellings
Nick Hellings
Judith van Asten
Judith van Asten
Maureen Appel
Maureen Appel
Project Manager
maureen@dresz.nl
Matisse Kuiper
Matisse Kuiper
Project Manager
matisse@dresz.nl
Linda Cortjens
Linda Cortjens
Concept & Creatie
linda@dresz.nl
Sascha Witte
Sascha Witte
Concept & Creatie
sascha@dresz.nl
Amber Roost
Amber Roost
Creatief DTP
amber@dresz.nl
Sheena le Sage
Sheena le Sage
Marketing
sheena@dresz.nl
Athos Sparos
Athos Sparos
Applicatiebeheer
athos@dresz.nl
Wilant van Gils
Wilant van Gils
Logistiek Manager
wilant@dresz.nl
Stef den Teuling
Stef den Teuling
Logistiek Orders & Contracten
sales@dresz.nl
Ulku Ozcan-Kilic
Ulku Ozcan-Kilic
Logistiek Assistent
logistics@dresz.nl

Dresz Shenzhen (China)

Wilson Chan
Wilson Chan
Managing Director
wilson@dreszhk.com
Evelyn Yang
Evelyn Yang
Project Manager
evelyn@dreszhk.com
Shadow Chu
Shadow Chu
QC Liaison Officer
office@dreszhk.com

Vacatures

‘Als je doet wat je leuk vindt, hoef je nooit hard te werken’.
Deze quote is DRESZ op het lijf geschreven. Dagelijks realiseren we met passie, bevlogenheid én trots de wensen van onze opdrachtgevers.
Momenteel hebben we geen vacatures openstaan, maar houdt onze pagina in de gaten.